Print & Display

STARTPRINT

przypomnij hasło

Wdrożenie innowacyjnych technologii druku wielkoformatowego w firmie Print & Display (Polska) Sp. z o.o.

Mamy przyjemność poinformować, iż Print&Display (Polska) Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach

1. Priorytetu Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu

Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości

pn. „Wdrożenie innowacyjnych technologii druku wielkoformatowego w firmie Print&Display (Polska) Sp. z o.o.”

 

W ramach realizacji projektu Print&Display (Polska) Sp. z o.o.”. planowana jest rozbudowa parku maszynowego w dziedzinie druku wielkoformatowego co przyczyni się do rozszerzenia gamy oferowanych produktów w nowoczesnej technologii, wzrostu jakości wytwarzanych produktów, a przede wszystkim do podniesienia konkurencyjności Firmy na rynku reklamy outdoor. Wdrożenie rozwiązania pozwoli m.in. na zwiększenie zdolności produkcyjnej oraz możliwość druku na pełnej gamie dostępnych na rynku podłoży do druku. Implementacja innowacji procesowo-technologicznej umożliwi stosowanie najnowszych na rynku rozwiązań z branży drukarskiej. 

Wartość projektu: 5 350 500,00 zł

Wartość dofinansowania:  1 999 695,00  zł

 

 „Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa”

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.

 

Inne projekty:

AKTUALNOŚCI

NEWSLETTER

Wdrożenie innowacyjnych technologii druku wielkoformatowego w firmie Print & Display (Polska) Sp. z o.o.
Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy biznesowe związane z weryfikowaniem i przyjmowaniem zamówień oraz bieżącym monitorowaniem ich realizacji