Print & Display

STARTPRINT

przypomnij hasło

Nowa maszyna HP Scitex FB7600 w drukarni Print&Display

29.08.2013

W związku z rozwojem drukarni Print&Display i powstaniem nowej marki handlowej - POSperita - zajmującej się produkcją POS-ów i wielkoformatowej grafiki reklamowej została zakupiona nowa maszyna drukująca. Flatbed marki HP jest przemysłową maszyną drukującą w technologii UV o ogromnym potencjale.        

Urządzenie dedykowane jest do druku wielkoformatowych POS-ów i opakowań na różnorodnych podłożach sztywnych typu karton, tektura, PCV, PE, folie twarde oraz materiałach elastycznych jak papier i folia. HP FB7600 pozwala na produkcję całkiem nowych aplikacji, do tej pory niedostępnych w ofercie Print&Display. Prace drukowane są w doskonałej jakości i bogatej gamie kolorystycznej. Urządzenie pozwala na druk kampanii personalizowanych w średnich i małych nakładach. Dzięki temu Print&Display oferuje klientom całkiem nowe produkty.

Link do filmu o urządzeniu HP Scitex FB7600

 

Dotacja na kapitał obrotowy


Spółka Print&Display (Polska) Sp. z o.o. w dniu 24.02.2021 otrzymała z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach programu PFR 2.0 zaliczkę zwrotną w wysokości PLN 606.798,26

ZAMKNIJ [×]

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.