Print & Display

STARTPRINT

przypomnij hasło

Biznes odpowiedzialny społecznie

15.06.2015

Print&Display (Polska) to firma działająca zgodnie z międzynarodowymi standardami CSR, prowadząca swoją działalność w sposób odpowiedzialny społecznie, uwzględniająca odpowiedzialność przedsiębiorstwa za jego wpływ na społeczeństwo i środowisko. Jako drukarnia, przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju, w tym edukacji, pomocy potrzebującym i środowiska naturalnego. Działamy zgodnie z prawem krajowym i międzynarodowym oraz społecznymi normami postępowania. Prowadzimy swoją działalność w oparciu o pewien zestaw wartości, opierający się na dostrzeganiu ludzi w procesach konsumpcji, dystrybucji i produkcji oraz stosujemy zasady społecznej odpowiedzialności biznesu we wszystkich przejawach swojej działalności.

POLITYKA CSR- PRINT&DISPLAY (POLSKA)

Dotacja na kapitał obrotowy


Spółka Print&Display (Polska) Sp. z o.o. w dniu 24.02.2021 otrzymała z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach programu PFR 2.0 zaliczkę zwrotną w wysokości PLN 606.798,26

ZAMKNIJ [×]

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.