Print & Display

STARTPRINT

przypomnij hasło

Print&Display uzupełnia park maszynowy o HP LATEX

13.02.2014

Na Targach RemaDays można było podpatrzeć możliwości naszej nowej drukarki, która niezwłocznie po Targach przyjechała do nas.

Tym samym włączyliśmy do naszej oferty nową technologię: druk z tuszem o podłożu lateksowym, będący innowacyjnym, alternatywnym rozwiązaniem dla innych rodzajów druku cyfrowego, podążający za nowymi trendami personalizacji np. wnętrz, tj. m.in. w restauracjach, hotelach, witrynach sklepowych, sklepach spożywczych albo miejscach gdzie druk jest blisko żywności. Jest to druk ekologiczny, bezzapachowy i nieszkodliwy dla zdrowia.

Charakteryzuje się wzbogaconą jakością, począwszy od grafik wystawowych po dekoracje wnętrz. Idealny dla stałej, sezonowej lub okazjonalnej aranżacji wnętrz (fototapety, elementy okolicznościowe, canvas, folie samoprzylepne, wyklejenia maskujące na czas reorganizacji wnętrza). Sprawdzony na zewnątrz, tj. banery, folie magnetyczne, stoiska handlowe, tablice informacyjne.

Tusze lateksowe są bardzo wytrzymałe, a jednocześnie elastyczne i rozciągliwe, co ma znaczenie np. w przypadku wyklejania pojazdów. To też wysoka rozdzielczość i wierność kolorystyczna - odporność na warunki atmosferyczne, ścieranie i blaknięcie - szeroka gama dostępnych nośników. Technologia ta daje również możliwość druku dwustronnego.

Print&Display podąża za trendami na rynku i dostosowuje swoją ofertę do najbardziej wymagających odbiorców.

druk lateksowy Print&Display

Wdrożenie innowacyjnych technologii druku wielkoformatowego w firmie Print & Display (Polska) Sp. z o.o.
Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy biznesowe związane z weryfikowaniem i przyjmowaniem zamówień oraz bieżącym monitorowaniem ich realizacji
ZAMKNIJ [×]

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.