Print & Display

STARTPRINT

przypomnij hasło

Pomagamy najbardziej potrzebującym!

19.11.2013

W bieżącym roku spółki Print&Display oraz POSperita zaangażowały się w ogólnopolską Świąteczną Zbiórkę Żywności. Jest to przedświąteczna akcja społeczna, której celem jest zebranie żywności, która tuż przed świętami zostanie przekazana  osobom najbardziej potrzebującym.

Idea Akcji

Problem ubóstwa w Polsce jest problemem głębokim i niestety rosnącym. Dane GUS z 2011r. pokazują, że w skrajnym ubóstwie żyje ponad 2,5 mln osób, czyli 6,7% społeczeństwa. Jest to o 1% więcej niż w roku 2010. Przyczyn rosnącego ubóstwa z pewnością jest wiele, niemniej jednak, jest ono szczególnie odczuwalne w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Bez względu na wyznanie, tradycja uroczystego obchodzenia tego szczególnego czasu jest mocno zakorzeniona w Polskiej kulturze. Niestety bardzo wielu nie może sobie pozwolić na godne spędzenie Świąt.

Stąd ta akcja, aby wesprzeć osoby ubogie w tym wyjątkowym czasie. Wolontariusze  w ponad 3300 sklepach w całej Polsce zachęcać będą osoby robiące świąteczne zakupy do podzielenia się nimi z tymi, którzy nie mogą sobie na nie pozwolić.

Akcja skierowana jest na szybką i celową pomoc żywnościową dla osób ubogich, niemniej jednak ma ona także ogromny wymiar  społeczny. Tysiące osób w całym kraju dowiaduje się o problemie ubóstwa i aktywnie uczestniczy w niesionej pomocy.

 

Akcja odbywa się w dniach:

- 19 listopada – 30 grudnia – zbiórka w Internecie oraz zbiórka charytatywnego sms’a

- 29 listopada -01 grudnia -  zbiórka w sklepach.

Każdy może włączyć się w akcję i pomóc w tym szczególnym przedświątecznym okresie do czego serdecznie zachęcamy.

Dotacja na kapitał obrotowy


Spółka Print&Display (Polska) Sp. z o.o. w dniu 24.02.2021 otrzymała z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach programu PFR 2.0 zaliczkę zwrotną w wysokości PLN 606.798,26

ZAMKNIJ [×]

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.